هولدینگ فتوبهمن

یکی ازاولین و بزرگترین تامین کننده های ملزومات چاپ حرارتی (سابلیمیشن) در ایران میباشد.

شروع فعالیت این هولدینگ از سال ۱۳۸۵ بوده و در این مدت با واردات انواع دستگاه های کلندر،چاپ دیجیتال(پلاتر) ،دستگاه های پرس حرارتی ، رول ورنگ وراه اندازی کارخانه کوتینگ اقدام به

کوتینگ انواع بشقاب ، کاشی ، تولید و کوتینگ انواع پازل و ام دی اف در سایزهای مختلف نموده و تولید موس پد ایرانی برای اولین بار و محصولات دیگرنموده و همچنین با راه اندازی تولیدی

تیشرت اقدام به تولید انواع تی شرت های خام سابلیمیشن درسایزهای مختلف ، پیش بند نوزاد ، پرچم رومیزی ، کلاه و غیره نموده است.

این شرکت با داشتن کادری مجرب اقدام به واردات و فروش دستگاه شش کاره ، هشت کاره ، دستگاه چاپ تی شرت ، دستگاه چاپ لیوان ، دستگاه چاپ سه بعدی سابلیمیشن نموده است.

با خرید از فتوبهمن آموزش کامل چاپ حرارتی را بصورت کاملا تخصصی فراگیرید.

هولدینگ فتوبهمن تولید کننده و عرضه کننده محصولات سابلیمیشن می باشد ،پس بدون نیاز به واسطه می توانید اقدام به تهیه اجناس از قبیل پرینتر و مواد خام چاپ سابلیمیشن از این شرکت

نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن (تهران در همان روز،شهرستان تا دو روز) برای شما ارسال گردد.

همین موضوع باعث جلب اعتماد بیش از۵۰۰۰ مشتری دائم شرکت فتوبهمن شده است و این تعداد مشتری به دلیل تعهد و تولید محصولات جدید در هر ماه ، رو به افزایش است.

با اتکا به خداوند متعال و حمایت مشتریان عزیز هولدینگ فتوبهمن توانسته دستگاه ها ،تجهیزات و ملزومات چاپ سابلیمیشن را به صورت کاملا حرفه ای و پیشرفته وارد نماید.

امروزه این هولدینگ دارای تیم قوی از کارشناسان مجرب بوده که در ساعات اداری آماده ارائه مشاوره جهت خرید مشتریان محترم می باشد.

راهای ارتباطی با شرکت فتوبهمن

واحد فروش مواد خام فتوبهمن :

جهت ارتباط تماس با داخلی های ۱۰۵ و ۱۰۴

موبایل : ۰۹۰۲۳۰۰۳۲۰۱


واحدو فروش دستگاه های پرس حرارتی :

جهت ارتباط تماس با داخلی ۱۱۰

موبایل : ۰۹۱۰۱۴۶۵۱۶۵


واحد فروش دستگاه های دیجیتال :

جهت ارتباط تماس با داخلی ۱۰۱

موبایل : ۰۹۳۳۵۵۵۶۶۳۶


واحد فروش رول و رنگ :

جهت ارتباط تماس با داخلی ۱۰۲

موبایل : ۰۹۹۰۶۰۱۰۰۸۶


مدیریت فروش ,داخلی ۱۹۰  |  مدیر واحد مالی ,داخلی ۳۰۱  |  انبار شرکت فتوبهمن ,داخلی ۱۲۳