دستگاه ترانسفر چاپ پارچه ( کلندر )

کلندر چاپ پارچه نسل چهارم

دستگاه کلندر چاپ پارچه نسل ۴

در مقاله قصد داریم درباره دستگاه کلندر نسل۴ و ویژگی های این دستگاه توضیح دهیم و توضیح خواهیم داد که اصلا برای چی به دستگاه کلندر  نیاز خواهید داشت.

کلندر چیست و چرا به این دستگاه نیاز خواهیم داشت؟

در چاپ سابلیمیشن، دستگاه کلندر یکی از ملزومات اصلی چاپ محصوب میشود، و قطعا شما برای چاپ تیراژ به این دستگاه نیاز خواهید داشت.
فرایند چاپ سابلیمیشن به این صورت است که طرح دلخواه شما باید به روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن چاپ شود و در مرحله بعد این کاغذ های طرح دار  باید با حرارت بسیار بالا و با میله‌های رول کاغذ را به روی پارچه چاپ بزنند. 
در نتیجه برای انتقال جوهر به روی پارچه ما نیازمند دستگاه کلندر خواهیم بود.

قابلیت های کلندر چاپ پارچه نسل چهارم

 • دستگاه کلندر نسل ۴ قابلیت چاپ به صورت رول و عمده را دارا میباشد و این دستگاه کاملا مناسب چاپخانه ها و کارگاه هایی میباشد که میخواهند تیراژ بالایی داشته باشند.
 • این دستگاه دارای ۳ شَفت بادی میباشد که فرایند جمع کردن پارچه را هم راحت تر کرده و هم با کیفیت بهتری این کار انجام میشود.
 • از دیگر ویژگی های دستگاه کلندر نسل ۴ میتوان به اندازه بزرگ تر نمد نصبت به نسل های قبل تر اشاره داشت،که این باعث میشود چاپی با ثبات تر داشته باشید.
 • همچنین دستگاه کلندر نسل ۴ دارای چراغ هشدار میباشد که اگر دستگاه ایرادی داشت این چراغ روشن میشود تا دیگر شروع به کار نکنید.

کلندر چاپ پارچه سابلیمیشن

کاربرد کلندر چاپ پارچه  :

 1. چاپ انواع پارچه با طرح ها و رنگ ها متفاوت در ابعاد و متراژ بالا
 2. چاپ پارچه روتختی
 3. چاپ پارچه مبلی
 4. چاپ شال و روسری
 5. چاپ پرده
 6. چاپ تابلو مخمل 
 7. چاپ تیشرت

ویدیوی مرتبط با دستگاه کلندر نسل ۴

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *