پرینتر سابلیمیشن

پرینتر اپسون L1800

پرینتر اپسون L1800

فروش چاپگر اپسون مدل L1800

چاپگر A3+ شش رنگ مخصوص عکس
کیفیت بالای چاپ با تانک جوهر مجتمع
اشغال فضای کم ایده‌آل برای کاربری های خانگی

این پرینتر دارای مخزن رنگ اورجینال می باشد که بر روی دستگاه نصب می باشد.

ابعاد این پرینتر A3 بوده که با در نظر گرفتن قیمت مناسب برای کسب و کار های معمولی بسایر مناسب میباشد. L1800 توانایی چاپ یک عکس تقریبا در ۱۹۲ ثانیه را دارد. سیستم تانک جوهر با ظرفیت بالای این چاپگر تا ۱۵۰۰ عکس را بدون نیاز به پر کردن مجدد چاپ می کند. با کمترین میزان اشکال و خرابی، ارائه دهنده چاپ مقرون به صرفه و بدون دردسر عکس ها و متون رنگی برای کاربرهای خانگی، عکاس ها و دفاتر کار با کیفیت و حجم بالا را دارد.

ویژگی دستگاه پرینتر L1800

یک سیستم تانک جوهر مجتمع با گنجایش بالا، برای انجام کارهای سنگین در شرایطی که کمترین میزان هزینه ممکن برای هر چاپ عکس یا صفحه رنگی حائز اهمیت است، L1800 را به یک محصول فوق العاده تبدیل کرده است. ایده‌آل برای خانه و دفاتر کار کوچک که نیاز به چاپ عکس و متون رنگی با حجم بالا دارند، L1800 مجهز به شش بطری جوهر ۷۰ میلی لیتری می باشد.

سیستم تانک جوهر مجتمع L1800 برای چاپ تا ۱۵۰۰ عکس، ۲۶۰۰ صفحه سیاه و سفید و ۴۷۰۰ صفحه رنگی نیازی به پر کردن مجدد ندارد. زمانی که نهایتا نیاز به شارژ مجدد چاپگر باشد، بدون هیچگونه نگرانی و دردسر، به واسطه فن آوری Fast Ink Top-up، Clear Labeling و نازل های ضد چکه کردن، شارژ مجدد L1800 پروسه ای بسیار ساده، سریع و تمیز خواهد بود.

در L1800 از فن آوری Micro Piezo اپسون، جوهرهای اصلی اپسون و سیستم تامین بدون وقفه جوهر استفاده شده است که ترکیب آنها با یکدیگر تضمین کننده دقت بالا، پایداری و استفاده بدون دردسر برای چاپ عکس ها و متون رنگی تا اندازه A3+ می باشد. به واسطه تانک جوهر مجتمع با ظرفیت بالای تعبیه شده در این چاپگر، نیازی نیست که نگران خرابی، هزینه های اضافه و کیفیت پایین چاپی بوجود آمده به دلیل استفاده از جوهرهای بی کیفیت و سیستم های تانک جوهر متفرقه باشید. این چاپگر از ۱۲ ماه (یا ۳۰۰۰۰ صفحه چاپ) گارانتی اپسون برخوردار است که باعث آسودگی خاطر شما از بابت پشتیبانی هایی که نیاز خواهید داشت می شود. چاپ سریع

چاپگر L8100 توانایی چاپ عکس در زمان تقریبی ۱۹۱ ثانیه را دارد. همچنین در سریعترین حالت، این چاپگر تا ۱۵ صفحه سیاه و سفید و رنگی را در هر دقیقه چاپ می کند.

نشان تجاری

مشخصات دستگاه پرینتر اپسون L1800

  EPSON
فن آوری چاپ On-demand inkjet (Piezo electric)
پیکره بندی نازل ۹۰ Nozzles Black, 90 Nozzles per Color
کمترین میزان پخش جوهر ۱.۵ pl, With Variable-Sized Droplet Technology
فن آوری جوهر Dye Ink
کیفیت چاپ ۵,۷۶۰ x 1,440 DPI
سرعت چاپ ۲.۶ Pages/min Monochrome, 2.6 Pages/min Color
۴۵ Seconds per 10 x 15 cm photo (Epson Premium Glossy Photo Paper), 15 Pages/min Color (plain paper 75 g/m²), ۱۵ Pages/min Monochrome (plain paper 75 g/m²)
رنگ ها Light Magenta, Magenta, Yellow, Light Cyan, Cyan, Black
تعداد مخازن کاغذ ۱
ابعاد کاغذ A3+, A3, A4, A5, A6, B5, C4 (Envelope), C6 (Envelope), DL (Envelope), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Legal
گنجایش مخزن کاغذ ۱۰۰ Sheets Standard, 30 Photo Sheets
ابعاد ۷۰۵‎ x 322 x 215 mm (Width x Depth x Height)
وزن ۱۲.۵ kg
سیستم عامل سازگار Mac OS 10.5+, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
رابط USB
محتویات جعبه ۶ x 70ml individual ink bottles (Bk,C,Y,M,Lc,LM), Driver and utilities (CD), Main unit, Power cable

ویدوی های مرتبط با پرینتر L1800

خرید پرینتر

جهت خرید دستگاه پرینتر DTF و پرینتر سابلیمیشن شما میتوانید با شماره زیر در تماس باشید.

شماره شرکت: ۹۱۳۰۴۶۴۶-۰۲۱ | داخلی ۲۰۳
شماره تماس : ۰۹۱۰۱۴۶۵۱۶۵
۳/۵ امتیاز این مقاله