پلاتر سابلیمیشن شش هد چاپ پارچه عرض ۱.۸۰

یکی از کوچک‌ترین دستگاه‌های چاپ دستگاه پلاتر سابلیمیشن 6 هد سایز 1.80 می‌باشد. میشه گفت که این دستگاه در دسته بندی نمیه صنعتی قرار دارد. دستگاه‌های شرکت ORIC از کیفیت بسیار بالای برخوردار است. چاپگرهای سابلیمیشن و چاپگرهای مستقیم به پارچه نمونه‌هایی از دستگاه‌های شرکا اوریک می‌باشد. عملکرد عالی، قابل اعتماد و دقیق دستگاه‌های این شرکت بسیار مجذوب کننده می‌باشد. با چاپگر سری ORIC، می‌توانید تولید را به حداکثر برسانید و در عین حال کیفیت را حفظ کنید و هزینه‌ها را پایین نگهدارید تا از رقبا خود متمایز شوید.صنعت چاپ کاربردهای گسترده در پوشاک، پارچه‌، دکوراسیون منزل، کیسه‌های برزنتی، تکیه‌گاه، اسکوتر، پرچم‌ها، وسایل نساجی و غیره دارد.

پلاتر چیست؟

اگر با پلاترها آشنای ندارید بهتر است این دو پاراگراف را مطالعه کنید. چاپگرهای سابلیمیشن(پلاتر) دستگاه‌هایی جهت چاپ طرح به روی کاغذ می‌باشند. یعنی طرح دلخواه شما، که قصد دارید آن را به روی کارهای خود چاپ بزنید توسط دستگاه پلاتر بر روی کاغذ چاپ می‌شود. بعد از این که طرح شما به روی کاغذ چاپ شد، سپس این پلات‌ها (کاغذ های مخصوص سابلیمیشن که طرح بر روی آن چاپ شده است) توسط دستگاه ترنسفر چاپ پارچه(کلندر) بر روی پارچه چاپ می‌شوند. در نتیجه دستگاه پلاتر کار چاپ طرح بر روی کاغذ های مخصوص سابلیمیشن را انجام می‌دهد.

پلاتر چه کاری انجام می‌دهد؟

همان طور که اشاره کردیم، پلاتر کار چاپ طرح بر روی کاغذ را انجام می‌دهد. هر صنعتی که قصد چاپ طرح بر روی پارچه را دارد ابتدا باید با دستگاه پلاتر طرح خود را بر روی کاغذ چاپ کند.

با این دستگاه می‌توان روی انواع پارچه‌های مانند پرده، روتختی، شال و روسری و پارچه‌های طاقه‌ای چاپ زد.

اگر قصد مطالعه در مورد قابلیت‌های پلاترها را دارید شما می‌توانید مقاله پلاتر اوریک را مطالعه بفرمایید.

پلاتر سابلیمیشن 6 هد سایز 1.80

هد این دستگاه Six I3200 می‌باشد که عملکردمناسبی داشته و در آزمون‌های متفاوت و سختی پیروز میدان بوده. کیفیت مواد ساخت و تکنولوژی بکار رفته در تولید یک دستگاه بسیار مهم است. شرکت اوریک با استاندارد های فوق قوی محصولات بی نقصی تولید می‌کند. دو ریل استفاده شده در پلاتر 6 هد سایز 1.80 از دقت و کیفیت بالای برخوردار است. که همین موضوع باعث شده تا این ریل‌ها کاملا بی صدا باشند. یکی از موارد مهم موجود در این دستگاه می‌توان به تانکر رنگ 3 لیتری این دستگاه اشاره کرد، که باعث شده این دستگاه از سرعت چاپ مناسبی برخوردار باشد. این مدل دستگاه دارای 3 سرعت چاپ می‌باشد که عبارت است از: 1PASS(360*1200dpi): 240 sqm/h - 2PASS(360*2400dpi): 130 sqm/h - 3PASS(720*1800DPI): 90 sqm/h

ویژگی‌های پلاتر 6 هد

77-min

سیستم هیتر IR و فن خنک کننده

نورد نگه‌دارنده رول کاغذ خام با توان حفظ رول 1000 متری

تانکر رنگ با سرعت انتقال بالا

55-min

نوار تعادل، برداشت دقیق در چاپ با سرعت بالا با کاغذ نازک و کم وزن را اطمینان می‌دهد

44-min

رول جمع کن هوشمند

شفت رسانه‌ای بادی برای جذب و تغذیه

22-min

دو ریل بی صدا با دقت بالا

11-min

منبسط کننده جلو بداشتی سریع و دقیق را با سرعت بالا تضمین می‌کند

مشخصات فنی دستگاه:

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه‌ها و پرینتر‌های شرکت فتوبهمن دارای یکسال گارانتی قطعات مکانیکی و الکترونیکی می‌باشند. نصب و راه‌اندازی کامل دستگاه‌های شرکت فتوبهمن بصورت کاملاً رایگان می‌باشد.

یکی از خدمات ویژه شرکت فتوبهمن آموزش قبل از خرید دستگاه‌ها می‌باشد که کسانی که تمایل به خرید چاپگر و یا دیگر دستگاه های ما را داشته باشند می‌توانند در کارگاه تولیدی شرکت فتوبهمن بصورت کامل با چاپگرها آشنا شوند سپس اقدام به خرید نمایند.

یکی از دغدغه‌های مشتریان خدمات پس از فروش و سرویس دستگاه‌ها می‌باشد که تیم تکنسین فتوبهمن بعد از اعلام خرابی مشتریان تهران تا ۴۸ ساعت و برای مشتریان عزیز واقع در استان‌های دیگر تا ۷۲ ساعت در خدمتشان خواهند بود.

خرید دستگاه چاپگر 6 هد سابلیمیشن

جهت مشاوره و خرید دستگاه پلاتر 6 هد سابلیمیشن می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :

داخلی: 222

شماره شرکت: 91304646-021

شماره تماس: 09335556636

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *