پلاتر سابلیمیشن 3 هد اوریک

این پرینتر دارای سه هد اپسون I3200 است که به راحتی قابلیت ارتقا به چهار هد را دارا می‌باشد. سرعت چاپ این دستگاه در حالت سه هد تا 120 مترمربع و در حالت چهار هد تا 160 مترمربع در ساعت است. رزولوشن چاپ این پرینتر 3200Dpi است که از کیفیت بالای چاپ اطمینان می‌بخشد.

عرض چاپ این دستگاه 190 سانتی‌متر می‌باشد که امکان چاپ روی سطوح بزرگتر را فراهم می‌کند. این پرینتر قابل استفاده با جوهرهای سابلیمیشن و بیگفت می‌باشد. نوع جنسی که قابلیت چاپ بر روی آن را دارد، از 20 تا 100 گرم است. این دستگاه از نرم‌افزارهای متنوعی برای پشتیبانی استفاده می‌کند که به کاربران امکانات و قابلیت‌های مختلفی را فراهم می‌کند.

با این مشخصات، این پرینتر یک گزینه عالی برای چاپ صنعتی و تجاری است.

این اطلاعات مربوط به چاپگرهای سری ORIC و GRANDO است که به صورت انحصاری در ایران، عراق، افغانستان و سایر کشورها توسط شرکت فتوبهمن عرضه می‌گردد.

این دستگاه قابلیت های انحصاری ای دارد که در هیچ کدام از دستگاه های موجود در بازار نمی‌توانید مشاهده کنید که در این جا به برخی از این امکانات اشاره می‌کنیم.

  1. برد به کار رفته در این چاپگر از برد های هوسون می‌باشند که در سری جدید این چاپگر ها به کار رفته است. که رابط کاربری آن توسط کابل شبکه به کامپیوتر متصل می‌شود که این امر باعث انتقال داده های با سرعت و دقت بسیار بالا میشود.
  2.  قسمت کریچ دستگاه قابلیت اضافه کردن هد چهارم را دارد و همچنین جهت یکسان سازی دمای محیط کریج، دور تا دور قسمت هدها المنت موجود می‌باشد و به روی هد محافظ قرار میگیرند.
  3. جهت جلوگیری از تکان خوردن دمپرها و جلوگیری از رفتن هوا به داخل دمپرها به روی هد محافظ دمپر قرار داده شده است.
  4.  وجود قسمت محافظ هد در زیر کریج باعث جلوگیری از برخورد هد به کاغذ میشود و در نتیجه آسیبی به هد وارد نمی‌شود.
  5. بدنه کاملا صنعتی و استفاده از شفت های بادی جهت بستن رول کاغذ و همچنین رول پیچی کاغذ
  6. دارای قسمت تیشن و چروک گیر کاغذ جهت سهولت در بستن  و استفاده از کاغذهای با گرماژ پایین
  7.  سیستم هشدار اتمام جوهر
  8. با داشتن شفتهای بادی می‌توان از کاغذ ها  با متراژ های 500 تا 1000 متر را استفاده کرد.
  9. از وایپر یکنواخت جهت تمیز کردن هد به صورت یکنواخت استفاده می‌شود.

تجهیزات و امکانات چاپگر سه هد اوریک

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه‌ها و پرینتر‌های شرکت فتوبهمن دارای یکسال گارانتی قطعات مکانیکی و الکترونیکی می‌باشند. نصب و راه‌اندازی کامل دستگاه‌های شرکت فتوبهمن بصورت کاملاً رایگان می‌باشد.

یکی از خدمات ویژه شرکت فتوبهمن آموزش قبل از خرید دستگاه‌ها می‌باشد که کسانی که تمایل به خرید چاپگر و یا دیگر دستگاه های ما را داشته باشند می‌توانند در کارگاه تولیدی شرکت فتوبهمن بصورت کامل با چاپگرها آشنا شوند سپس اقدام به خرید نمایند.

یکی از دغدغه‌های مشتریان خدمات پس از فروش و سرویس دستگاه‌ها می‌باشد که تیم تکنسین فتوبهمن بعد از اعلام خرابی مشتریان تهران تا ۴۸ ساعت و برای مشتریان عزیز واقع در استان‌های دیگر تا ۷۲ ساعت در خدمتشان خواهند بود.

خرید دستگاه چاپگر 3 هد سابلیمیشن

جهت مشاوره و خرید دستگاه پلاتر 3 هد سابلیمیشن می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :

داخلی: 222

شماره شرکت: 91304646-021

شماره تماس: 09335556636

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *