چاپگر سه هد چاپ پارچه عرض 3.20

چاپگر سه هد عرض 3.20 اوریک یکی از بهترین دستگاه‌های چاپ است که توسط شرکت معتبر اوریک تولید شده است. این دستگاه با استفاده از فناوری‌های پیشرفته چاپ، قابلیت چاپ با کیفیت بالا بالا را فراهم می‌کند. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌ها، مزایا، کاربردها و نکاتی که قبل از خرید این دستگاه باید در نظر گرفته شود، می‌پردازیم. موتور بکار رفته در این پلاتر از کیفیت بالای برخوردار است به همین دلیل دارای از طول عمر بالا برخوردار است و کارکرد پایداری دارد. یکی از ویژگی‌های ذیگر این دستگاه این است که از ریل های بیصدا با کیفیت بالا استفاده شده که این موضوع باعث شده تا دستگاه شما از دقت بالای برخوردار باشد.

پلاتر سابلیمیشن 3 هد

این چاپگرها به صورت ابعاد بزرگ تولید می‌شوند، به سایز 3.20. این دستگاه‌ها از دستگاه‌های چاپ بنر، اکوسالونت و پرینترهای خانگی متمایز هستند، زیرا برای چاپ سابلیمیشن و پارچه طراحی و ساخته شده‌اند. در مدل‌های صنعتی این دستگاه‌ها با اضافه شدن شفت‌های بادی، می‌توانند متراژهای بیشتری را چاپ کنند.

پرینتر سابلیمیشن اوریک یکی از بهترین نمونه های مهندسی شده در چاپ سابلیمیشن بشمار می آید و در صنعت نساجی چاپ پارچه کاربرد فراوانی دارد.

ویژگی‌های پلاتر 3 هد سابلیمیشن:

z8-min

موتور DC FH  کیفیت بالا، پایدار و عمر طولانی

ریل بی‌صدا با دقت بالا

سیستم فله پایدار ‌ سرعت چاپ شگفت انگیز را تضمین می‌کند

z5-min

سیستم نورد هوشمند، 3.2 متر با شفت رسانه‌ای بادی و تغذیه

سیستم گرمایش سه مرحله‌ای شامل پیش گرمکن، بخاری چاپی و گرمکن عقب

مجموعه تمیزکننده و مرطوب کننده خودکار و ایجاد ثبات کار

سیستم قرقره کششی با دقت و پایداری بالا

z1-min

امکان نصب هد 13200 یا Epson DX5 جهت افزایش کیفیت و سرعت

مشخصات فنی دستگاه:

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه‌ها و پرینتر‌های شرکت فتوبهمن دارای یکسال گارانتی قطعات مکانیکی و الکترونیکی می‌باشند. نصب و راه‌اندازی کامل دستگاه‌های شرکت فتوبهمن بصورت کاملاً رایگان می‌باشد.

یکی از خدمات ویژه شرکت فتوبهمن آموزش قبل از خرید دستگاه‌ها می‌باشد که کسانی که تمایل به خرید چاپگر و یا دیگر دستگاه های ما را داشته باشند می‌توانند در کارگاه تولیدی شرکت فتوبهمن بصورت کامل با چاپگرها آشنا شوند سپس اقدام به خرید نمایند.

یکی از دغدغه‌های مشتریان خدمات پس از فروش و سرویس دستگاه‌ها می‌باشد که تیم تکنسین فتوبهمن بعد از اعلام خرابی مشتریان تهران تا ۴۸ ساعت و برای مشتریان عزیز واقع در استان‌های دیگر تا ۷۲ ساعت در خدمتشان خواهند بود.

خرید دستگاه چاپگر 3 هد سابلیمیشن

جهت مشاوره و خرید دستگاه پلاتر سه هد سابلیمیشن می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :

داخلی: 222

شماره شرکت: 91304646-021

شماره تماس: 09335556636

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *