دستگاه های چاپ دیجیتال ( پلاتر )

پلاتر اپسون f6200

فروش پلاتر اپسون f6200

اپسون از پرینتر تصعیدی جدید با نام های SureColor SC-F6200 پرده برداری کرد.

سازنده این ماشین ها در توضیح راجع به این پرینتر ها می گوید که این دو مدل جایگزینی برای مدل های SC-F7100 و SC-F6000 می باشند که به کاربران این اجازه را می دهند تا بتوانند با هزینه کمتر و اطمینان بیشتر کالاهای تبلیغاتی و منسوجات خود را با کیفیت بالا تولید کنند.

پرینتر های SC-F7200 می توانند با سرعت ۵۸.۹ مترمربع بر ساعت طرح ها را بر روی کاغذهایی به عرض ۱.۶ متر چاپ کنند. از طرفی پرینترهای SC-F6200 می توانند با سرعت ۶۳.۴ مترمربع بر ساعت بر روی اجسامی تا عرض ۱.۱ متر طرح ها را به چاپ برساند.

این ماشین ها می توانند طرح های مورد نظر را با کیفیت بالا روی پارچه ها اعم از؛ لباس و منسوجات خانگی چاپ کرده و هم چنین می توانند طرح ها را روی لایه های ضخیم تر نیز تصعید کنند.

هر دو ماشین با رزولوشن  dpi720*1400  تصاویر را به چاپ میرسانند و در ترکیب با تکنولوژی PrecisionCore اپسون و دو هدپرینت TFP که می تواند با جوهر سیاه غلیظی که به تازگی توسط اپسون تولیده شده و با جوهر سیاه HDK که به تازگی به UltraChrome

DS اضافه شده است پشت سر هم کار کنند.

مارتین جانز مدیر تولید اپسون در انگلیس می گوید: “جوهر سیاه جذابیت کار را برای مشتریان منسوجات بیشتر می کند، چرا که اینگونه می توان رنگ های سیاه و سفید متراکم تر و غلیظ تری بدست آورد، بنابراین وقتی روی پارچه طرحی میزنید کیفیت چاپتان

بهتر خواهد بود.”

اپسون اعلام کرده که مدل SC-F6200 برای شرکت هایی مناسب است که کالاهای تبلیغاتی تولید می کنند چرا که به راحتی می تواند بر روی فنجان، لیوان و یا قاب تلفن ها و تبلت ها چاپ تصعیدی بزنند.

جانز در ادامه صحبت های خود به این نکته اشاره می کند که مدل SC-F6200 خیل عظیمی از فرصت ها را در بازار عکاسی برای چاپ عکس بر روی اجسام سختی چون فلزات و چوب به وجود می آورد. از طرفی، مدل SC-F7200 منحصرا برای این ساخته شده

است که بتواند به بازار چاپ رول به رول منسوجات کمک کند تا بتوانند به نتایج چشم گیری دست یابند. همچنین این پرینترها مجهز به بطری های دو لیتری برای دفع جوهر می باشند.

مطابق گفته های جانز، این ماشین ها از ماه اکتبر به بازار عرضه خواهند شد که البته در هفته آخر جولای در فسپای آفریقا واقع در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی به نمایش گذاشته شده اند. قیمت این کالاها هنوز اعلام نشده ولی جانز اذعان داشته که

کالاهای جدید در قیاس با دو ماشین قبلی قیمت گذاری خواهند شد.

لازم به ذکر است که اپسون اخیرا پرینتر دیگری از گروه SureColor را با نام SC-F9200 در فسپای کولن آلمان در ماه می به بازار معرفی کرده است.

برای خرید مشاوره و بازدید و آموزش انواع پرینتر و پلاتر اپسون با ما در تماس باشید.

خرید پرینتر اپسون مدل f6200

قیمت پرینتر اپسون مدل f6200

فتوبهمن وارد کننده اصلی انواع تجهیزات و ملزومات پرینتر و پلاتر

مشخصات فنی پرینتر اپسون مدل f6200

Plotter Epson SC f6200

پلاتر رنگی اپسون ۶۲۰۰

حداقل اندازه قطره : ۵.۳pl

مشخصات نازل  :  ۷۲۰ نازل برای مشکی و ۷۲۰ نازل برای رنگی

سایز کاغ قابل استفاده :  A0, A1, A2, A3, A4, B2, B3, B4, 17 ” (43.2 cm), 24 ” (61.0 cm)

ضخامت کاغذ قابل استفاده :  ۰.۰۸ mm – 1.5 mm

حافظه : ۴ گیگابایت

Media Handling : Auto cutter, Borderless print, Roll Paper, Thick Media Support

رزولوشن چاپ : ۷۲۰ x 1440 DPI

بدلیل نواسانات ارز قیمت به روز میباشد

برای اطلاع از قیمت اپسون f6200  و یا خرید دستگاه پرینتر اپسون مدل f6200 با فتوبهمن در تماس باشید

به این مقاله امتیاز دهید