دستگاه های چاپ دیجیتال ( پلاتر )

پلاتر دوهد چاپ سابلیمیشن

2هد

پلاتر ۲ هد چاپ سابلیمیشن

پلاتر چیست؟

چاپگرهای سابلیمیشن(پلاتر) دستگاه هایی  جهت چاپ طرح به روی کاغذ می‌باشند. یعنی طرح دلخواه شما ، که قصد دارید آن را به روی کارهای خود چاپ بزنید توسط دستگاه پلاتر بر روی کاغذ چاپ می‌شود. بعد از این که طرح شما به روی کاغذ چاپ شد، سپس این پلات ها(کاغذ های مخصوص سابلیمیشن که طرح بر روی آن چاپ شده است) توسط دستگاه ترنسفر چاپ پارچه(کلندر) بر روی پارچه چاپ میشوند.

در نتیجه دستگاه پلاتر کار چاپ طرح بر روی کاغذ های مخصوص سابلیمیشن را انجام می‌دهد.

این چاپگرها در ابعاد بزرگ ساخته می‌شوند که با دستگاه‌های چاپ بنر و اکوسالونت و پرینترهای خانگی متفاوت هستند، زیرا این دستگاه ها جهت چاپ سابلیمیشن و پارچه تولید میشوند.

که در مدل های صنعتی آن با اضافه شدن شفت‌های بادی، قادر به پرینت متراژهای بالاتر می‌باشند.

پلاتر چه کاری انجام میدهد؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم، پلاتر کار چاپ طرح بر روی کاغذ را انجام می‌دهد. هر صنعتی که قصد چاپ طرح بر روی پارچه را دارد ابتدا باید با دستگاه پلاتر طرح خود را بر روی کاغذ چاپ کند.

با این دستگاه می‌توان روی انواع پارچه‌های مواد دار اعم از پرده ، روتختی، شال و روسری و پارچه‌های طاقه‌ای چاپ زد.

اگر قصد مطالعه در مورد قابلیت‌های پلاتر های اوریک را دارید شما میتوانید مقاله پلاتر اوریک را مطالعه بفرمایید.

مشخصات فنی پلاتر ۲ هد سابلیمیشن

مشخصات فنی دستگاه
مدل
OR-BE18-TX2
تعداد هد ها
۲ هد I3200
طول دستگاه
۳۲۰ سانتی متر
عرض دستگاه
۸۰ سانتی متر
ارتفاع دستگاه
۱۷۰ سانتی
عرض پرینت
۱۸۰ سانتی متر
نوع جوهر
جوهر سابلیمیشن
رزولوشن چاپ
حداکثر ۲۴۰۰dpi
سرعت چاپ
۸۰ متر (طول)
رنگ
۴ رنگ (C M Y K)

خصوصیات های پلاتر دو هد

چاپگر های شرکت Oric از بروزترین تکنولوژی‌ها می‌باشد که برای چاپ از کاغذ رول سابلیمیشن بهره می‌برد که در اینجا به چند قابلیت چاپگر دوهد اوریک اشاره میکنیم.

 

  1. چاپگر دوهد اوریک بدنه کاملاً قوی و مقاومی دارد که با حرکت کریج هیچگونه لرزشی در بدنه آن به‌وجود نمی‌آورد.
  2. قسمت پِلیت به دور هدهای المنت قرار داده شده است ، که در دمای محیط هد قابل تنظیم باشد تا در فصول سرد باعث گرفتگی هرچه کمتر هدها شود.
  3. ضخامت استیشن در سری جدید بیشتر شده که باعث شده تا امکانی چون ضربه گیر در دو طرف هد اضافه شود تا در زمان حرکت، از برخورد هد با کاغذ جلوگیری کند.
  4. وایپر کار تمیزکردن زیرهد را انجام می‌دهد این قطعه در سری های قدیمی به‌صورت تکی‌تکی عمل می‌کرد یعنی بعد از تمیز کردن هد اول سپس هد دوم را تمیز میکرد که این زمان زیادی را صرف می‌کرد. ولی در سری جدید از وایپر یک‌تکه استفاده شده که در زمان کلین گرفتن به یک باره زیر هر دو هد را تمیز میکند که این کار سرعت کلین گرفتن را بسیار سریع میکند.
  5. اضافه شدن محافظ دمپر که باعث می‌شود از بازی‌کردن و تکان‌خوردن دمپرها جلوگیری شود.
  6. برد هوسون سری جدید به کار برده شده در چاپگر دو هد سابلیمیشن شرکت اوریک، امکان متصل کردن کابل شبکه را می‌دهد که این عمل باعث انتقال سریع داده‌ها بین کامپیوتر و چاپگر می‌شود.

ویژگی های پلاتر دو هد

پلاتر دوهد

فعالیت های شرکت فتوبهمن در خصوص سابلیمیشن

شرکت فتوبهمن تمامی فعالیت های سابلیمشن را انجام میدهد و با پیشرفت روز افزون این صنعت و رو بردن به چاپگر های عریض ، فتوبهمن نیز تصمیم گرفت با این پیشرفت رو به جلو حرکت کند و تجربیاتی که در زمینه چاپگر های کوچکتر داشتیم را بیشتر کنیم و اقدام به واردات چند برند چینی نمودیم که با هرکدام از آنها مشکلات زیادی داشتیم که تصمیم گرفتیم چاپخانه‌ای جهت چاپ پارچه راه اندازی کنیم تا تجربیات خودمان را با شما به اشتراک بگذاریم و در آنجا با کارکردن بر روی چاپگرهای مختلف و با واردات چاپگر‌های اوریک به راهی آسوده در صنعت چاپ رسیده‌ایم و برای همین اقدام به فروش آن نموده‌ایم.

ویدیوهای مرتبط با چاپگر ۲ هد سابلیمیشن

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه‌ها و پرینتر‌های شرکت فتوبهمن دارای یکسال گارانتی قطعات مکانیکی و الکترونیکی می‌باشند.

نصب و راه‌اندازی کامل دستگاه‌های شرکت فتوبهمن بصورت کاملاً رایگان می‌باشد.

یکی از خدمات ویژه شرکت فتوبهمن آموزش قبل از خرید دستگاه‌ها می‌باشد که کسانی که تمایل به خرید چاپگر و یا دیگر دستگاه های ما را داشته باشند می‌توانند در کارگاه تولیدی شرکت فتوبهمن بصورت کامل با چاپگرها آشنا شوند سپس اقدام به خرید نمایند.

یکی از دغدغه های مشتریان خدمات پس از فروش و سرویس دستگاه‌ها می‌باشد که تیم تکنسین فتوبهمن بعد از اعلام خرابی مشتریان تهران تا ۴۸ ساعت و برای مشتریان عزیز شهرستانی تا ۷۲ ساعت در خدمتشان خواهند بود.

خرید دستگاه چاپگر دوهد سابلیمیشن

جهت مشاوره و خرید دستگاه پلاتر دوهد سابلیمیشن میتوانید باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :

داخلی: ۲۲۲

شماره شرکت: ۹۱۳۰۴۶۴۶-۰۲۱

شماره تماس: ۰۹۳۳۵۵۵۶۶۳۶

۵/۵ امتیاز این مقاله