slide 1
پرس های حرارتی
Image Slide 2
چاپگر صنعتی DTF
پیش فروش ویژه پرس حرارتی
previous arrow
next arrow
Shadow

فتوبهمن تنها نماینده رسمی شرکت Oric جهت ارائه انواع چاپگر های صنعتی شرکت Oric

دستگاه های چاپ فتوبهمن

انواع پرینتر

پرینترهای سابلیمیشن رومیزی اپسون با اشغال فضای کم ، کار را برای شما راحت تر و سریع تر می کنند. این پرینتر ها در ابعاد A4 ، A3 در عرض ۳۰ موجود میباشند که می توان با این دستگاه روی تمامی اجناس کوتینگ شده اعم از ام‌دی‌اف ، کاشی ، لیوان ، کوسن ، فرش و ... طرح دلخواه خود را روی آن چاپ کرد. اگر به دنبال کارآفرینی و اشتغال‌زایی در خانه هستید چاپ سابلیمیشن یکی از گزینه های مناسب با درآمدزایی بالا است که نیازی به سرمایه اولیه چشمگیری ندارد . جهت مشاهده تمامی پرینتر های سابلیمیشن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پلاتر-2

پلاتر های صنعتی

فتوبهمن تنها نماینده رسمی شرکت اوریک در ایران می‌باشد که چاپگر های سابلیمیشن دو هد ، سه هد ، چهار هد ، هشت هد و پانزده هد این کارخانه را با خدمات و پشتیبانی کامل در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد.
چاپگر های اوریک با بدنه صنعتی و امکانات انحصاری خود قابلیت چاپ انواع کاغذ رول سابلیمیشن جهت چاپ شال و روسری ، پوشاک ورزشی ، مانتو ، طاقه پارچه و ... را دارد.
لطفا جهت مشاهده تمامی دستگاه ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

کلندر

کلندر های صنعتی

دستگاه کلندر یک دستگاه انتقال دهنده حرارت می‌باشد که عمده کار آن با ایجاد فشار نمد و حرارت سیلندر باعث انتقال رنگ به روی پارچه میشود. تمامی شرکت‌ها و کارگاه‌هایی که قصد چاپ پارچه با متراژ بالا مانند ، روتختی ، پرده و ... را دارند، دستگاه ترنسفر روی پارچه ( کلندر) برایشان الزامی می‌باشد.


دستگاه چاپ تی شرت(DTF)

انواع دستگاه‌های چاپ DTF : دستگاه پلاتر صنعتی DTF ، دستگاه پلاتر نیمه صنعتی DTF ، دستگاه پرینتر خانگی DTF

انواع محصولات خام

انواع پرس های حرارتی خانگی و بزرگ

شرکت فتوبهمن پرس های حرارتی را با برند خود وارد ایران می کند لذا از باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین آلیاژها برای تولید پرس حرارتی استفاده شده است پرس های حرارتی دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند. این نوع پرس ها دارای مدل های دستی و اتومات و نیمه اتومات هستند. همچنین دارای ابعاد مختلفی هستند که علاوه بر چاپ تیشرت کاربرد های دیگری همچون چاپ کوسن ، چاپ پازل ، چاپ انواع بشقاب، و غیره را دارند.

فعالیت های فتوبهمن در قالب ویدیو