دستگاه های پیکسل زن

دستگاه پیکسل زن

دستگاه پیکسل‌زن

در این مقاله قصد داریم توضیح دهیم که دستگاه پیکسل زن چیست و چطور کار میکند. در ادامه انواع دستگاه های پیکسل‌زن و ویژگی های دستگاه را نشان میدهیم.
در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

پیکسل چیست؟

 پیکسل  یک شیء دکوری در ابعاده کوچک میباشد که استفاده های گوناگونی دارد و به این جهت محبوب است چون طرح های زیبا و متنوعی را میتوانید روی آن چاپ بزنید.
از تولید پیکسل زمان زیادی میگذرد اما یه چند سالی میشود که این محصول در ایران طرفداران زیادی به ویژه در نوجوانان و جوانان پیدا کرده است. خوبی پیکسل ها این است که شما میتوان با کمترین هزینه ممکن خودتان این محصول را چاپ و تولید کنید. 
در ادامه در مورد دستگاه چاپ پیکسل توضیح خواهیم داد.

پیکسل

کاربرد پیکسل

پیسکل از محصولاتی میباشد که همیشه طرفداران خاص خود را دارد. این محصول در شرایط مختلف مورد استفاده قرار میگیرد برای مثال: بعضی افراد طرح دلخواه یا شخصیت سینمایی دلخواه خورد روی پیکسل چاپ میزنند و به روی کیف، تیشرت ، جامدادی یا … وسایل شخصی خود وصل میکنند. 
یا کاربرد دیگر پیکسل را میتوان در صنایع تبلیغات مثال زد. بعضی افراد لوگوی شرکت خود را روی پیکسل چاپ میزنند و به عنوان تبلیغ استفاده میکنند.

همچنین لازم به ذکر است که پیکسل ها انواع مختلفی دارند برای مثال پیسکل درباز کن که میتواند درب نوشانبه یا نوشیدنی هارو باز کند، پیکسل مغناطیسی که به یخچال یا وسایل آهنی میچسبد و پیکسل جاکلیدی یا پیکسل چولی و … که به محبوبیت این محصول می افزاید.

دستگاه چاپ پیکسل

همان طور که از اسم دستگاه چاپ پیکسل مشخص است، این دستگاه کار چاپ پیکسل را انجام میدهد.فرایند چاپ پیکسل نیز بسیار  آسان میباشد، و در کمتر از ۱ دقیقا ۱ پیکسل با کیفیت بالا را چاپ میکند. این دستگاه دارای ۳ قطعه میباشد که قطعات پیکسل را به هم دیگر وصل میکند. 
 دستگاه پیکسل ‌زن هیچ سیم برقی ندارد و با کشیدن اهرم ، به راحتی چاپ پیسکل صورت میگیرد. اندازه قالب این دستگاه ۴۴ میلی متر میباشد وشما میتوانید روی پیکسل هایی با این اندازه چاپ بزنید.

دستگاه پیکسل زن ریلی | فتوبهمن با گارانتی
دستگاه پیکسل زن ریلی فتوبهمن | گارانتی دار

ویدیوی مرتبط

خرید دستگاه پیکسل‌زن

شما میتوانیدبرای اطلاع از قیمت و خرید دستگاه پیکسل زن با کارشناسان ما در ارتباط باشید

داخلی ۲۰۳ -شماره شرکت:۹۱۳۰۴۶۴۶-۰۲۱
شماره همراه: ۰۹۱۰۱۴۶۵۱۶۵

۵/۵ امتیاز این مقاله