پرینتر سابلیمیشن

نام پرینتر کاملاً مطابق با فرآیند چاپ است، سابلیمیشن یکی از اصلی‌ترین روش‌های چاپ روی پارچه  و اجسام است و از جوهرهای حساس به حرارت در آن استفاده می‌شود مکانیزم کار این جوهرها بر اثر گرما به گاز تبدیل می‌شود و با سطحی که 100 درصد پلی استر باشد ترکیب می‌شود و اینگونه طرح و رنگ روی سطح مورد نظر ثابت می‌شود. 

این نوع پرینترها از جوهرهای خاصی به نام جوهر سابلیمیشن (Sublimation Ink) استفاده می‌کنند که در دمای بالا تبخیر شده و رنگ را به صورت گازی تبدیل می‌کنند. سپس این گاز رنگ به سطح محصول مورد نظر منتقل شده و با خنک شدن دوباره به حالت جامد در محصول جذب می‌شود.

انواع پرینتر سابلیمیشن

پرینتر سابلیمیشن اپسون F100 F500 پرینتر اپسون سابلیمیشن پرینتر اپسون L1800
پرینتر اپسون L50 پرینتر اپسون L1300 پرینتر اپسون L800
پرینتر اپسون L805 پرینتر اپسون 1430 پرینتر چاپ دی‌تی‌اف (DTF)

چاپ سابلیمیشن یکی از محبوب ترین روش‌های چاپ است که هدف آن انتقال طرح از کاغذ سابلیمیشن به یک قطعه پارچه یا ماده با استفاده از فشار و گرما (بین دمای 350 تا 400 درجه) انجام می‌شود. این یک روش آسان و مقرون به صرفه برای شخصی سازی محصولات با استفاده از پرینتر سابلیمیشن است که توسط شرکت‌ها استفاده می‌شود. اگر تا به حال خواسته‌اید طرحی را خلق کنید که از دیگران متمایز باشد، این یک روش کارآمد و خلاقانه برای انجام این کار است.

خرید پرینترهای سابلیمیشن فتوبهمن

شرکت فتوبهمن وارد کننده و فروشنده انواع دستگاه‌ها و ملزومات چاپ است. انواع دستگاه‌های پرس حرارتی در شرکت فتوبهمن با 1 سال گارانتی رایگان به فروش می‌رسد. در شرکت فتوبهمن تمامی دستگاه‌ها و ملزومات چاپ ابتدا توسط تکنسین‌ها و کارشناسان حرفه ای خود مورد تست و استفاده قرار می‌گیرند و بعد اقدام به فروش می‌شود. در نتیجه شما می‌توانید با اطمینان کامل نسبت به خرید پرینترهای سابلیمیشن شرکت ما اطمینان حاصل کنید.

برای مشاوره و خرید دستگاه ها با شماره زیر تماس بگیرید .

09101465165

02191304646

داخلی 203

مزایا چاپ با پرینترهای سابلیمیشن

چاپ با استفاده از پرینترهای سابلیمیشن (sublimation) یک روش چاپ حرارتی است که با استفاده از جوهرهای ویژه و فرایند تبخیر مستقیم، تصاویر را بر روی سطوح مختلفی مانند پارچه، سرامیک، فلز و غیره منتقل می‌کند. این روش چاپ بسیار محبوب در صنعت چاپ تبلیغاتی، صنعت مد و طراحی داخلی است و دارای مزایا ویژه‌ای است:

  1. کیفیت بالا: چاپ با پرینترهای سابلیمیشن به دقت بالا و جزئیات دقیقی از تصاویر امکان می‌دهد. این روش قادر است رنگ‌ها را به طور دقیق و با کیفیت بالا بازسازی کند، بنابراین تصاویر چاپ شده بسیار واضح و زیبا خواهند بود.
  2. ماندگاری طولانی: چاپ با پرینترهای سابلیمیشن باعث ایجاد تصاویری ماندگار و ضد آب می‌شود. رنگ‌ها و تصاویر چاپ شده حفظ شده و تحت تأثیر نور، حرارت و رطوبت کمتری قرار می‌گیرند. این ویژگی ماندگاری، چاپ با پرینترهای سابلیمیشن را برای استفاده در بیرون و در معرض شرایط سخت مناسب می‌کند.
  3. چاپ با تنوع سطح: چاپ با پرینترهای سابلیمیشن امکان چاپ روی سطوح متنوعی را فراهم می‌کند. از جمله پارچه‌ها، تیشرت‌ها، کاورهای موبایل، لوازم تزئینی، سرامیک‌ها و غیره. این ویژگی باعث می‌شود این روش چاپ در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
  4. سرعت چاپ بالا: پرینترهای سابلیمیشن با سرعت بالا عمل می‌کنند و به شما امکان می‌دهند تا تعداد زیادی از تصاویر را در مدت زمان کوتاهی چاپ کنید. این ویژگی بسیار مهم است، به ویژه در صنعت چاپ تبلیغاتی که نیاز به چاپ سریع و حجم بالا دارد.

اطلاعات بیشتر