پرینتر سابلیمیشن

نام پرینتر کاملا مطابق با فرآیند چاپ است ، سابلیمیش یکی از اصلی ترین روش های چاپ روی پارچه  و اجسام است و از جوهر های حساس به حرارت در آن استفاده می شود مکانیزم کار این جوهر ها بر اثر گرما به گاز تبدیل می شود و با سطحی که 100 درصد پلی استر باشد ترکیب میشود و اینگونه طرح و رنگ روی سطح مورد نظر ثابت می شود. 

انواع پرینتر سابلیمیشن

پرینتر سابلیمیشن اپسون F100 F500 پرینتر اپسون سابلیمیشن پرینتر اپسون L1800
پرینتر اپسون L50 پرینتر اپسون L1300 پرینتر اپسون L800
پرینتر اپسون L805 پرینتر اپسون 1430 پرینتر چاپ دی‌تی‌اف (DTF)

چاپ سابلیمیشن یکی از محبوب ترین روش های چاپ است که هدف آن انتقال طرح از کاغذ سابلیمیشن به یک قطعه پارچه یا ماده با استفاده از فشار و گرما (بین 350 تا 400 درجه) انجام می شود. این یک روش آسان و مقرون به صرفه برای شخصی سازی محصولات با استفاده از پرینتر سابلیمیشن است که توسط شرکت ها  استفاده می شود. اگر تا به حال خواسته اید طرحی را خلق کنید که از دیگران متمایز باشد، این یک روش کارآمد و خلاقانه برای انجام این کار است. 

خرید پرینتر های سابلیمیشن فتوبهمن

شرکت فتوبهمن وارد کننده و فروشنده انواع دستگاه ها و ملزومات چاپ میباشد. انواع دستگاه های پرس حرارتی در شرکت فتوبهمن با 1 سال گارانتی رایگان به فروش میرسد. در شرکت فتوبهمن تمامی دستگاه ها و ملزومات چاپ ابتدا توسط تکنسین ها و کارشناسان حرفه ای خود مورد تست و استفاده قرار میگیرند و بعد اقدام به فروش میشود. در نتیجه شما میتوانید با اطمینان کامل نسبت به خرید پرینتر های سابلیمیشن شرکت ما اطمینان حاصل کنید.

برای مشاوره و خرید دستگاه ها با شماره زیر تماس بگیرید   شماره شرکت:  ۹۱۳۰۴۶۴۶-۰۲۱   داخلی : ۲۰۳

مزایا چاپ با پرینتر های سابلیمیشن

  1. چاپ با پرینتر های سابلیمیشن ، طرح و رنگ های زیبایی ایجاد می کند که به عمق لایه یا الیاف پارچه فرو می روند و به همین منظور بعد از شستشو نیز رنگ و طرح از بین نمی رود. 

از مزایا چاپ با پرینتر های  سابلیمیشن شرکت فتوبهمن :  انعطاف پذیری بسیار بالا، هزینه کمتر، دور ریز کمتر، خرابی پایین،  مصرف برق پایین 

اطلاعات بیشتر