مقالات

مواد خام سابلیمیشن

در این صفحه در مورد چاپ سابلیمیشن و تمامی مواد خامی که شما برای چاپ سابلیمیشن نیاز دارید آورده شده است. در این صفحه هم محصلات مختلف سابلیمشن که قابلیت چاپ بر روی آن ها وجد دارد آورده شده و هم مواد اصلی مورد نیاز که میتوان آن هارا ملزومات اصلی چاپ دانست نیز به طور کامل در این صفحه آورده شده. اگر در چاپ سابلیمیشن کار میکنید و یا به این صنعت علاقه‌مند هستید این صفحه میتواند برای شما مفید باشد. تا ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

چاپ سابلیمیشن چیست؟

چاپ سابلیمیشن یک نوع چاپ دیجیتال می‌باشد که به جرعت میتوان گفت امروزه این چاپ اگر محبوب ترین نوع چاپ بر روی مواد خام نباشد، یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین چاپ در این صنعت است.
چاپ سابلیمیشن قابلیت چاپ بروی روی طیف وسیعی از اجسام را دارد که از مواردی که میتوان به آن اشاره داشت ، چاپ بر روی تیشرت، پارچه، لیوان،بشقاب، پازل،انواع ام‌دی‌اف،جا سوئیچی،کیف و بسیاری از محصولات دیگر…
چاپ سابلیمیشن به نحوی است که جوهر را به خورد محصول چاپ میکند و این باعث میشود که با شست‌و شو و یا دیگر عوامل به هیچ وجه رنگ رفتگی نداشته باشیم.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر مقاله سابلیمیشن چیست را مطالعه کنید.

ملزومات چاپ سابلیمیشن

برای چاپ سابلیمیشن ۲ ملزومات که در اینجا آن را توضیح  میدهیم.

جوهر سابلیمیشن

جوهر سابلیمیشن: جوهر سابلیمیشن یکی از اصلی ترین فاکتور های داشتن یک چاپ با کیفیت در چاپ سابلیمیشن میباشد. غلظت و کیفیت جوهر باعث میشود چاپی زنده تر و حتی ماندگار تر داشته باشید. همچنیین این محصول بر عمر هِد های دستگاه نیز میتواند تاثیر مستقیم داشته باشد.

جوهر سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن: کاغذ سابلیمیشن تنوع زیادی دارد و خرید آن بستگی به آن دارد که شما چه محصولی را میخواهید چاپ بزنید. همان طور که میدانید جوهر سابلیمیشن باید ابتدا روی کاغذ سابلیمیشن چاپ شود و با حرارت بالا جوهر پرینت شده کاغذ به روی محصول ترانسفر میشود. به همین دلیل استفاده از یک کاغذ مناسب نقش بسیار مهمی را در داشتن یک چاپ با کیفیت ایفا میکند.
استفاده از کاغذ نامناسب میتواند حتی کار شما را کمرنگ و بی‌کیفیت کند.

کاغذ سابلیمیشن،کاغذ رول سابلیمیشن،فروش کاغذ رول سابلیمیشن

مواد خام سابلیمیشن

نکته ای که در مرود چاپ سابلیمیشن و مواد خام سابلیمیشن وجود دارد،این است که اگر یک جنس با کیفیت و خوب را بخواهید چاپ بزنید، باید حتما مواد خامی که استفاده میکند دارای مواد کوتینگ باشد. ( مواد کوتینگ ، چیزی است که بر روی اجسام زده میشود تا هنگام چاپ طرح به خوبی بر روی جنس چاپ شود و به خورد محصول برود).
شرکت فتوبهمن که خود وارد کننده و فروشنده انواع ملزومات چاپ می‌باشد، خود مواد خام سابلیمیشن را کوتینگ کرده و از اجناسی که به فروش میرساند اطمینان حاصل میکند.

 

فتوبهمن

انواع محصولات خام سابلیمیشن

همان طور که در بالا گفته شد مواد خام سابلیمیشن بسیار گسترده می‌باشند و چندین و چند قلم جنس را  در بر میگیرند. که در اینجا تعدادی از محبوب ترین مواد خام سابلیمیشن را نمایش میدهیم:

انواع لیوان سابلیمیشن

انواع فرش سابلیمیشن

موس پد سابلیمیشن

انواع کیف سابلیمیشن

انواع پازل سابلیمیشن

انواع ساعت سابلیمیشن

انواع کاشی سابلیمیشن

انواع بشقاب سبلیمیشن

انواع جا کلیدی

انواع پوشاک سابلیمیشن

انواع لوازم جانبی

انواع لوح سابلیمیشن

انواع کوسن خام سابلیمیشن

انواع لوازم التحریر سابلیمیشن

انواع پرچم سابلیمیشن

خرید دستگاه چاپ سابلیمیشن

جهت خرید دستگاه چاپ سابلیمیشن میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : ۰۹۱۰۱۴۶۵۱۶۵

داخلی ۲۰۳  شماره شرکت: ۹۱۳۰۴۶۴۶-۰۲۱

خرید کاغذ و جوهر سابلیمیشن

جهت خرید کاغذ و جوهر سابلیمیشن میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : ۰۹۹۰۶۰۱۰۰۸۶

داخلی ۲۱۲  شماره شرکت: ۹۱۳۰۴۶۴۶-۰۲۱

خرید مواد خام سابلیمیشن

جهت خرید مواد خام سابلیمیشن میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : ۰۹۰۲۳۰۰۳۲۰۱

داخلی ۲۰۵،۲۰۶،۲۰۷  شماره شرکت: ۹۱۳۰۴۶۴۶-۰۲۱

۳/۵ امتیاز این مقاله