مواد خام سابلیمیشن:

در این صفحه در مورد چاپ سابلیمیشن و تمامی مواد خامی که شما برای چاپ سابلیمیشن نیاز دارید، آورده شده است. این صفحه شامل محصولات مختلف سابلیمیشن که قابلیت چاپ بر روی آن‌ها وجود دارد و همچنین مواد اصلی مورد نیاز که می‌توان آن‌ها را ملزومات اصلی چاپ سابلیمیشن دانست، می‌باشد. اگر در چاپ سابلیمیشن کار می‌کنید یا به این صنعت علاقه‌مند هستید، این صفحه می‌تواند برای شما مفید باشد. تا ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

چاپ سابلیمیشن چیست؟

چاپ سابلیمیشن یک نوع چاپ دیجیتال است که به جرعت می‌توان گفت امروزه این چاپ اگر محبوب‌ترین نوع چاپ بر روی مواد خام نباشد، یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین چاپ‌ها در این صنعت است. چاپ سابلیمیشن قابلیت چاپ بروی روی طیف وسیعی از اجسام را دارد که از مواردی که می‌توان به آن اشاره داشت، چاپ بر روی تیشرت، پارچه، لیوان، بشقاب، پازل، انواع MDF، جاسوئیچی، کیف و بسیاری از محصولات دیگر می‌باشد.

چاپ سابلیمیشن به نحوی است که جوهر را به خورد محصول چاپ می‌کند و این باعث می‌شود که با شستشو و یا دیگر عوامل، به هیچ وجه رنگ رفتگی نداشته باشیم.

ملزومات چاپ سابلیمیشن

برای چاپ سابلیمیشن دو ملزومات اصلی که در اینجا توضیح می‌دهیم وجود دارد:

جوهر سابلیمیشن

جوهر سابلیمیشن یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای داشتن یک چاپ با کیفیت در چاپ سابلیمیشن است. غلظت و کیفیت جوهر باعث می‌شود چاپی زنده‌تر و حتی ماندگارتر داشته باشید. همچنین این محصول بر عمر هِدهای دستگاه نیز می‌تواند تأثیر مستقیم داشته باشد.

از آنجایی که کاغذ سابلیمیشن دارای سطحی براق و صاف است، جوهر سابلیمیشن باید دارای قابلیت چسبندگی بالا بر روی این سطح باشد. همچنین، باید دارای رنگ‌های زنده و جذابی باشد تا تصاویر با کیفیت و واضحی ایجاد شوند.

جوهر سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن تنوع زیادی دارد و خرید آن بستگی به آن دارد که شما چه محصولی را می‌خواهید چاپ بزنید. همان‌طور که می‌دانید جوهر سابلیمیشن باید ابتدا روی کاغذ سابلیمیشن چاپ شود و با حرارت بالا، جوهر پرینت شده کاغذ به روی محصول ترانسفر می‌شود. به همین دلیل استفاده از یک کاغذ مناسب نقش بسیار مهمی را در داشتن یک چاپ با کیفیت ایفا می‌کند. استفاده از کاغذ نامناسب می‌تواند حتی کار شما را کمرنگ و بی‌کیفیت کند.

نقش کاغذ سابلیمیشن در چاپ، به دلیل ویژگی‌های خاص آن، بسیار مهم است. این کاغذ به خوبی در ایجاد رنگ‌های زنده و جذاب کمک می‌کند و تصاویر به صورت واضح و با جزئیات دقیق چاپ می‌شوند. به علاوه، کاغذ سابلیمیشن دارای ضخامت و وزن مناسبی است که باعث می‌شود تصاویر چاپ شده بر روی آن به صورت پایدار و با دوام باشند.

کاغذ سابلیمیشن،کاغذ رول سابلیمیشن،فروش کاغذ رول سابلیمیشن

مواد خام سابلیمیشن

نکته‌ای که در مورد چاپ سابلیمیشن و مواد خام سابلیمیشن وجود دارد، این است که اگر یک جنس با کیفیت و خوب را بخواهید چاپ بزنید، باید حتماً مواد خامی که استفاده می‌کنید دارای مواد کوتینگ باشد. (مواد کوتینگ، چیزی است که بر روی اجسام زده می‌شود تا هنگام چاپ طرح به خوبی بر روی جنس چاپ شود و به خورد محصول برود).

شرکت فتوبهمن که خود واردکننده و فروشنده انواع ملزومات چاپ است، مواد خام سابلیمیشن را بررسی کرده و از اجناسی که به فروش می‌رساند اطمینان حاصل می‌کند.

برای مشاهده آموزش مواد خام سابلیمیشن و کسب نکات کلیدی به دسته بندی مربوط مراجعه کنید. (روی جمله سبز رنگ کلیک کنید.)

همان طور که در بالا گفته شد مواد خام سابلیمیشن بسیار گسترده می‌باشند و چندین و چند قلم جنس را  دربرمی‌گیرند. که در اینجا تعدادی از محبوب‌ترین مواد خام سابلیمیشن را نمایش می‌دهیم:

واحد سفارشات:

شما می‌توانید برای ثبت سفارش از شرکت فتوبهمن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس کاغذ و جوهر سابلیمیشن:

شماره شرکت📠: 91304646-021 داخلی 212

شماره تماس📱: 09906010086

کارشناس فروش دستگاه کلندر، پلاتر، DTF و UV DTF:

شماره شرکت📠: 91304646-021 داخلی 222

شماره تماس📱: 09335556636

کارشناس فروش دستگاه پرس حرارتی و پرینتر‌های اپسون:

شماره شرکت📠: 91304646-021 داخلی 202،203

شماره تماس📱: 09101465165

کارشناس فروش مواد خام سابلیمیشن:

شماره شرکت📠: 91304646-021 داخلی 205،206،207 

شماره تماس📱:09023003201