مقالات

مواد خام سابلیمیشن

مواد خام سابلیمیشن

آیا میدانید مواد خام سابلیمیشن چگونه وارد بازار ایران شد؟

نخستین بار دستگاه های پرس حرارتی جهت چاپ سابلیمیشن در سال ۱۳۸۳ وارد ایران شد. در همان سال ما برای فعالیت در مجموعه پارک ارم تهران دستگاه را خریداری نمودیم.

محصولاتی که در آن زمان جهت چاپ وجود داشت تنها لیوان سفید ،لیوان حرارتی و پازل های مقوایی چینی بود.

ما در آن سال فعالیت خودمان را با دو نفر شروع کردیم و با پیشنهاد یکی از دوستان در سال ۱۳۸۴ اقدام به فروش دستگاه های و ملزومات  نمودیم.

ما در آن سال ها ملزومات و دستگاه ها را از شرکت های وارد کننده آن محصولات خریداری می نمودیم و به مشتریان خودمان ارائه می دادیم.

در ابتدای کار چون امکانات واردات را نداشتیم اقدام به راه اندازی کارگاه کوتینگ مواد خام سابلیمیشن نمودیم اولین محصولاتی که در آن زمان تولید نمودیم کاشی کوتینگ شده در سایز های ۱۰*۱۰ / ۲۰*۲۵ بود.

محصول دیگری که در همان سال مواد دار کردیم تا قابلیت چاپ سابلیمیشن شود بشقاب بود.

ما بشقاب های مختلفی را جهت این امر تست نمودیم برخی از بشقاب ها تحمل دما و فشار را نداشتند و با یک بار پرس شدن میشکستند.

ولی با نمونه گیری بشقاب های چینی زرین  از پیشدستی ها و بشقاب های آن جهت چاپ در سیستم سابلیمیشن استفاده نمودیم و اولین بشقاب های ایرانی قابل چاپ سابلیمیشن را ارائه دادیم. محصولات دیگری که در آن سال ها برای اولین بار ارائه دادیم ام دی اف در سایز های ۲۰*۲۵-۱۰*۱۰ بود.

در سال ۱۳۸۵ با همکاری یکی از تولید کننده های ایرانی پازل، پازل های سفید بدون طرح با روکش گلاسه را تهیه نمودیم و با روکش مواد کوتینگی که به آن اضافه نمودیم این محصول را نیز قابل چاپ نمودیم و برای اولین بار پازل خام مخصوص چاپ سابلیمیشن را تولید نمودیم و نیاز واردات این محصول از چین را نیز کمتر کردیم.

داستان سابلیمیشن و فعالیت های ما روز به روز در حال رونق گرفتن بود و ما بر آن بودیم که تنوع محصولات با تولید ملی را بیشتر کنیم تا ملزومات بیشتری را بتوانیم بر روی آنها چاپ بزنیم.

در سال ۱۳۸۹ اقدام به خرید دو عدد چرخ خیاطی نمودیم و با تولید ۳۰ عدد در روز فعالیت تولید تیشرت های مخصوص چاپ سابلیمیشن را شروع  کردیم و اولین تیشرت های سابلیمیشن  ایرانی را تولید نمودیم.

در سال ۱۳۹۰ برای پیشرفت سابلیمیشن گروهی جهت ارائه پیشنهادات و تحقیق جهت منبع یابی محصولاتی که بتوان بر روی آنها چاپ نمود راه اندازی نمودیم و بعد از راه اندازی این گروه ،دستگاه برش لیزر جهت برش ام دی اف را خریداری نمودیم و محصولات جدید چوبی همچون زیر لیوانی،پازل چوبی ،استند رومیزی،انواع قاب عکس های چوبی ،خط کش و … را به محصولات خام سابلیمیشن اضافه نمودیم.

به راحتی می توانیم بگوییم که تنها مجموعه تولید کننده مواد خام سابلیمیشن هستیم که محصولاتی همچون موس پد که تا به آن روز از چین وارد می شد با سختی های فراوان که برای تولید این محصول داشتیم موس پدی با رویه پارچه ای و زیره چرم تولید نمودیم.

محصولات دیگری که تنها تولید کننده آن می باشیم  انواع پازل های چرمی که بعد از به دست آوردن دانش تولید موس پد بود تولید نمودیم ، تا سال ۱۳۹۳ محصولات وارداتی که توانایی تولید آن را نداشتیم توسط برخی از دوستان از چین تهیه می نمودیم و بعد در آن سال برای اولین بار به بازارهای چین وارد شدیم و خودمان بصورت کاملا مستقل اقدام به خرید برخی محصولات خام سابلیمیشن که توانایی تولید آن را نداشتیم نمودیم و برخی محصولات که امکان تولید آن در ایران را داشتیم نمونه های آنها را خریداری نمودیم و در ایران تولید نمودیم محصولاتی همچون کیف پول ،کیف لوازم ارایشی ،جامدادی ،انواع قاب عکس های چوبی و … را برای اولین بار تولید و ارائه نمودیم.

در سال ۱۳۹۴ دانش روز سابلیمیشن پیشرفت های بسیاری داشت که ماشین آلات این سیستم برای چاپ های با عرض بالا ارائه می شد و دیگر سایز تا A3 نبود و یا این امر به آن صورت در ایران گسترش پیدا نکرده بود و ما برای توسعه این بخش دستگاه های کلندر در سایزهای ۱.۲۰ /۱.۶۰ تا ۳۲۰ را به مشتریان خود ارائه میدهیم و همچنین خدمات چاپ پارچه را نیز به مشتریان ارائه می دهیم.

در سال ۱۳۹۵ با توسعه تولیدی تیشرتمان و بالا بردن توان تولیدی در مصاحتی به اندازه ۲۵۰ متر و با به کارگیری ۲۰ نفر بصورت مستقیم و ۱۵ نفر غیر مستقیم  مجموعه جدید و کاملی را راه اندازی نموده ایم که علاوه بر تیشرت در سایزهای مختلف محصولاتی همچون ،پیش بند نوزادی ،کلاه نوزادی ،ساک دستی پارچه ای ،زیر دکمه ای نوزادی ، پرچم های رومیزی ،کوسی و روبالشتی و…. را برای اولین بار به محصولات خام سابلیمیشن در ایران تولید و ارائه نمودیم.

ما بر آن بودیم که محصولات و تجهیزات با کیفیت را وارد و تولید نماییم و دستگاه هایی  با بهترین کیفیت از بهترین تولید کننده های دستگاه های پرس حرارتی با امکاناتی که مد نظر داشتیم تا کیفیت آنها بالاتر باشد سفارش تولید دادیم و پرس های حرارتی با برند خودمان pbpress را با ۱۵ ماه گارانتی به مشتریان متقاضی ارائه می دهیم

تنوع محصولات خام سابلیمیشن  مجموعه فتوبهمن امروز ،بسیار شده است که ما در هر ماه تعدادی محصولات جدید را برای اولین بار ارائه می دهیم.

مجموعه ای را که در سال ۱۳۸۴ با ۲ نفر راه اندازی نمودیم امروزه در بخش فروش محصولات خام ،فروش دستگاه ،و انبار ۱۴ نفر و در بخش کوتینگ و لیزر ۷ نفر و در قسمت تولیدی تیشرت ۳۵ نفر مشغول به فعالیت هستند و این شرکت را به بزرگترین مجموعه ارائه دهنده دستگاه و ملزومات خام سابلیمیشن تبدیل نموده است.

خدماتی که ما امروزه به مشتریان خود ارائه میدهیم مشاوره کاملا رایگان جهت خرید و راه اندازی مجموعه سابلیمیشن به تمامی دوستانی که میخواهند این فعالیت را راه اندازی کنند می باشد.

فتوبهمن در ساختمانی ۳ طبقه که محل فروش این شرکت می باشد تمامی ملزومات خام سابلیمیشن را در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می دهد.

این مجموعه بزرگترین ارائه دهنده و تولید کننده ملزومات سابلیمیشن می باشد که با یاری و همراهی شما عزیزان روز به روز در حال گسترش می باشد.

جهت دریافت لیست قیمت ملزومات خام سابلیمیشن با شماره های شرکت و یا تلگرام t.me/photobahman در ارتباط باشید.

منبع : فتوبهمن

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

جهت خرید استعلام موجود مواد خام سابلیمیشن از راه های زیر با فتوبهمن در ارتباط باشید.