پرس حرارتی سابلیمیشن 38*38

پرس حرارتی ابعاد 38*38 نیمه اتومات یکی از پرس های حرارتی مورد استفاده در چاپ سابلیمیشن جهت چاپ سطوح صاف میباشد که از طریق انتقال حرارت و فشار کار چاپ سابلیمیشن را انجام میدهد.

این دستگاه قابلیت چاپ تا ابعاد 38*38 سانتی متر که کمی کوچک تر از ابعاد کاغذ A3 میباشد را دارا است.

دستگاه پرس حرارتی 38*38 دارای درب بازشونده خودکار مگنتی میباشد که توسط تنظیماتی که بر روی بدنه دستگاه وجود دارد با تنظیم زمان این دستور را به دستگاه میدهد که با اتمام زمان چاپ , دسته به صورت اتومات باز شود.

نیروی محرکه این دستگاه با فشار جک میباشد.

این دستگاه دارای دکمه اضطراری در نزدیک ترین قسمت پرس میباشد که در زمان لازم بتوان ارتباط پرس را قطع کرده و دسته باز شود.

مشخصات فنی دستگاه 38*38 نیمه اتومات

مدل شش کاره 38*38
قدرت 1600 وات
ولتاژ 220 ولت
برق 15 آمپر
محدوده زمانی 999 ثانیه
وزن ناخالص  40 کیلوگرم

آشنایی بیشتر با جزییات دستگاه پرس 38*38

  1. دستگاه فوق دارای صفحه پرس 38 در 38 سانتی متر است که همانطور در تصویر میبینید با روکش تفلون نسوز و نچسب روکش شده است.
  2. صفحه زیر کشویی این پرس کمک میکند تا هنگام قرار دادن محصولات قابل چاپ روی میز کار از یک منطقه بدون گرما استفاده شود و ایمنی بیشتری داشته باشد.
  3. بدنه کاملا صنعتی و استفاده از المنت های ریخته گری شده به شما این امکان را میدهد که گرمای کاملا یکنواختی در تمام سطح پرس داشته باشید.
  4. این دستگاه قابلیت تنظیم ارتفاع توسط پیچی که بر روی دستگاه وجود دارد میباشد که میتوان انواع اجسام سابلیمیشن را با این دستگاه به چاپ رساند.
  5. صفحه نمایش ال سی دی تنظیمات دستگاه دارای عملکرد نمایش و کنترل دقیق دما شمارش زمان خودکار , زنگ هشدار ,تنظیم دما و همچنین شمارنده تعداد دفعات پرس میباشد.
  6. دستگاه فوق با برند pbpress برند اختصاصی شرکت فتوبهمن میباشد که با داشن این دستگاه از 12 ماه گارانتی و خدمات دائمی شرکت فتوبهمن بهره مند خواهید شد.

این پرس حرارتی pbpress مدل تنظیم فشار از مرکز پرس میباشد و همچنین دارای عملکرد ازاد سازی خودکار (مغناطیسی) است به این معنی که پرس حرارتی با اتمام زمان صفحه را بطور خودکار ازاد میکند.

[ultimate_info_banner banner_desc=”جهت خرید یا استعلام قیمت این دستگاه شما میتوانید با شماره زیر در تماس باشید
شماره تماس: ۰۹۱۰۱۴۶۵۱۶۵
داخلی : 203 (شماره شرکت:91304646-021)” ib3_border=”solid” ib3_border_width=”3″ title_color=”#000000″ ib3_border_color=”#e03933″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *