مقالات

دستگاه چاپ روتختی

روتختی

دستگاه چاپ روتختی

در این مقاله قصد داریم نحوه چاپ روتختی و فرایند تولید این محصول را توضیح دهیم.

شما بعد از خواندن این مقاله یاد میگیرید که برای چاپ روتختی به چه دستگاهی نیاز است؟  و چه اقداماتی برای چاپ روتختی باید انجام دهید. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

روتختی

دستگاه های مورد نیاز چاپ روتختی

تولید روتختی چاپی

روتختی

رفتن به رختخواب احتمالاً میتواند بهترین زمان روز باشد و با این حال روتختی های شخصی سازی شده‌ای را تصور کنید که این رو حتی بهتر هم میکند.

با یک چاپ زیبا و ماهرانه  عکس های دلخواه شما صبح و شب زنده میمانند. شما میتوانید برای چاپ روتختی عکس‌ها یا نقش های الهام‌بخشی را انتخاب کنید که شما را خوشحال می‌کند تا بتوانید قبل از خواب استرس خود را کاهش دهید. این مورد، پس از یک روز سخت طولانی که نیاز به استراحت دارید میتوانید بسیارعالی باشد.

دستگاه چاپ روتختی

هر شرکتی که کار چاپ محصولاتی با متراژ بالا مثل  چاپ پرده، روتختی و چاپ پارچه در متراژ بالا  و … را دارد نیازمند دستگاه های چاپ بزرگ و حرفه‌ای میباشد. در مواردی که شرکت یا فرد، قصد دارد محصولاتی مثل ، لباس ، لیوان ، کیف  و … را در متراژ پایین چاپ کند یک پرینتر خانگی به خوبی میتواند پاسخگوی آن باشد.

در اینجا مروری بر مهم ترین نکات و اطلاعات در مورد دستگاه چاپ روتختی میکنیم.

فرآیندهای چاپ روتختی و ماشین آلات چاپ پارچه

یک دستگاه چاپ پارچه، سفارش مورد نظر را به روشی کاملاً متفاوت با آنچه در گذشته امکان پذیربوده است، چاپ می کند. یک دستگاه چاپ پارچه (پلاتر) به رایانه متصل است تا نه تنها بتواند فایل های چاپی را در اختیار بگیرد، بلکه می تواند هدایت و کنترلشان کند. دستگاه های چاپ دیجیتال پارچه به طور خودکار کار می کنند و بسته به راپورت(تکرارشونده) چاپی مورد نظر، تصاویر چاپی متنوعی را ارائه می دهند. جوهری که توسط دستگاه چاپ پارچه بر روی پارچه اعمال می شود، در حین چاپ به عمق الیاف نفوذ می کند و ظاهری جذاب و منحصر به فرد را برای مدت زمان طولانی تضمین می کند.

 

مهمترین و پرکاربردترین فرآیندهای چاپ پارچه به شرح زیر است:

یک فرایند کلی در چاپ پارچه سابلیمیشن  وجود دارد که به این ترتیب میباشد که ابتدا طرح دلخواه شما توسط دستگاه پلاتر بر روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن قرار میگیرد. این کاغذ ها که طرح بر روی آن ها چاپ شده است را به (اصطلاح) پلات گفته میشود.

در مرحله بعد، پلات ها توسط دستگاه کلندر(دستگاه ترانسفر پارچه) ، بر روی پارچه چاپ میشوند.

این فراید به طور کلی برای چاپ پارچه سابلیمیشن میباشد.

چاپ روتختی نیز دقیقا همین فرایند را طی میکند.

در نتیجه دستگاه های چاپ روتختی  شامل پلاتر و کلندر میباشند.

خرید دستگاه چاپ روتختی

جهت مشاوره با کارشناسان ما و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دستگاه های چاپ روتختی میتوانید با شماره ۰۹۳۳۵۵۵۶۶۳۶  یا با داخلی ۲۲۲ تماس حاصل فرمایید.(شماره شرکت : ۹۱۳۰۴۶۴۶۰۲۱)

جهت کسب اطلاعات از خدمات دیگر ما شما میتوانید بر دکمه زیر کلیک کنید.

تولید روتختی چاپی

همچنین اگر شما قصد سفارش چاپ رو تختی را دارید میتوانید به سایت دیگر شرکت فتوبهمن  پی‌بی‌چاپ مراجعه بفرمایید و از مرحله اول تا آخر چاپ روتختی را به ما بسپارید.

توضیحات ویدیویی کلندر و پلاتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *